sobota, 28 kwietnia 2012

Metoda małych kroków

Red Apple In Hand. Czerwone jabłko trzymane w dłoni.
Tematyka dbania o zdrowie i zapobiegania chorobom była mi bliska praktycznie od zawsze. Zainteresowania te skłoniły mnie do studiów licencjackich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Zdrowie Publiczne. Kilkuletnie doświadczenie podpowiada mi, iż wielu z Was nie słyszało o takiej dziedzinie nauki. Jak już sama nazwa wskazuje, absolwenci “zetpetu” mają za zadanie dbać o utrzymanie społeczeństwa w zdrowiu i zmniejszać ryzyko wystąpienia chorób. So, challenge accepted! :)
Prowadzenie zdrowego trybu życia większości kojarzy się z głodówkową dietą, morderczymi ćwiczeniami i rezygnacją ze wszystkiego, co przyjemne. Całe szczęście, że tak nie jest! Nie trzeba natychmiast wywracać życia do góry nogami, by czuć się zdrowo i być pełnym energii. Najlepsze rezultaty daje metoda małych kroczków. I o to w tym blogu chodzi!

Dołożę wszelkich starań, by informacje przeze mnie zamieszczone były zgodne z najnowszą wiedzą medyczną. Podkreślam jednak, że nie są one poradą lekarską  i nie mogą  jej zastąpić.

2 komentarze:

  1. Dokładnie!! Dbanie o zdrowie wcale nie oznacza ogromnych wyrzeczeń, tylko jest stylem życia:) Mogą to być także tak prozaiczne rzeczy np. też noszenie czapki w zimie:)
    Bardzo fajny blog, chętnie będę zaglądać! Dziękuję za wizytę u mnie i zapraszam ponownie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, cieszę się, że mój blog komuś się podoba :) Po Twoim poście o modelkach-anorektyczkach widzę, że mamy podobne podejście do zdrowia :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę z każdego nowego komentarza na stronie i z chęcią odwiedzę jego autora/autorkę :)

PS. Komentarze zawierające nachalne reklamy i inny spam będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...